Усі новини

Підписано Меморандум про співпрацю

Поділитися:
ДУ «Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» в особі генерального директора, Головного державного санітарного лікаря Миколаївської області Дмитра Макарова та Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці в особі в.о. начальника Єгора Кордіка підписали Меморандум про співпрацю.
📝Метою документа є об’єднання зусиль у сфері громадського здоров’я та безпеки праці, зокрема щодо профілактики професійних, інфекційних та неінфекційних захворювань, у тому числі туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, вірусних гепатитів, COVID-19 та інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Також співпраця передбачає:
🔹 обмін інформацією щодо професійних захворювань та випадків інфікування працівників;
🔹 проведення спільних навчальних та інформаційно-просвітницьких заходів;
🔹 підвищення рівня обізнаності роботодавців і працівників з питань охорони праці та профілактики захворювань;
🔹 популяризацію здорового способу життя;
🔹 спільні заходи з формування культури безпеки праці.
Після підписання Меморандуму сторони обговорили актуальні питання співпраці та окреслили подальші кроки у напрямку профілактики професійних захворювань.
Спільними зусиллями працюємо над збереженням здоров’я населення та створенням безпечних умов праці.
Знайти